HİZMETLERİMİZ

Antalya Ajans

Reklam Ajansı Ne işe Yarar

İÇERİSİNDE

  • Marka Oluşturma
  • Marka Yönetimi
  • Proje Oluşturma ve Geliştirici
  • Müşteri Ürün Satış Desteği
  • İnternet Reklamları
  • Pazarlama Stratejileri

Bulunduğu Tam hizmet ve dijital odaklı çalışırız.

AJANS HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo, Amblem, Slogan, Maskot Yaratımı ve Tasarımları, İnternet Sitesi Tasarımları, Animasyonlu Reklam Cıngılları, Basın Yayın İlanları..

ve Dahası işte bu

Reklam ajansı, müşterileri için, reklam oluşturma, planlama ve yönetimine odaklanan ve bazen promosyonun farklı türleriyle de ilgilenen, hizmet bazlı bir işletmedir. Reklam ajansı müşterisinden bağımsızdır ve müşterisinin ürün ve hizmetlerinin satışını dışarıdan bir bakış açısıyla ele alır. Bir ajans, aynı zamanda müşterilerinin genel pazarlama ve marka stratejilerini ve satış promosyonlarını ele alabilir. Reklam ajanslarının müşterileri genellikle işletmeler, kuruluşlar, dernekler ve devlet daireleridir. Ajanslar, bir kampanyayı destekleyecek olan televizyon reklamlarını ve radyo reklamlarını hazırlamaları için tutulabilir. Dijital ajanslar, kendilerini diğer reklam ajanslarından, web tasarımı / geliştirmesi, arama motoru pazarlaması, internet reklamları/pazarlaması veya e-işletme/e-ticaret danışmanlığı hizmetleriyle farklılaştırabilirler.

AJANS HİZMETLERİ
 

AJANS HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo, Amblem, Slogan, Maskot Yaratımı ve Tasarımları, İnternet Sitesi Tasarımları, Animasyonlu Reklam Cıngılları, Basın Yayın İlanları.

 

MATBAA HİZMETLERİ

Afiş, İnsört, Matbuu Dökümanlar, Dergi, Katalog, Broşür, El İlanı, Etiket, Magnet, Kartvizit, Baskılı Poşet-Kutu-Ambalaj Tasarımları.

Demo Image
 

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Açılış, Yeni Ürün Lansmanı Yıldönümü Organizasyonları Sosyal Sorumluluk Projeleri, Özel günler.

Demo Image
 

IN-OUT DOOR REKLAMLARI

Tabela, Totem, Kayan Yazı, Yönlendirme Levhaları, İç mekan ve Dış Mekan Aydınlatmaları, Ev ve Ofis iç Mekan Görsel Tasarımları, One Way Vision, Folyo Kesim, Folyo Baskı, Branda Baskı, Araç Kaplama, Stand Tasarımları, Display Ürünler.

Demo Image
 

PROMOSYON HİZMETLERİ

Ajanda, Masa Setleri, Sümen Çeşitleri, Evrak Çantaları, Metal-Plastik ve Geri Dönüşümlü Kalem ve Setleri, USB Bellek, Şemsiye, Şapka, T-Shirt,Saatler, Çakmak, Tekstil Ürünleri, Mause Pad, Bardak Altlığı, Oto Kokusu, Takvim, Dijital Ürünler.

Demo Image
 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Plastik Kart(Fatura Kartı-Havlu Kartı-Manyetikli Oda Kartları-Çipli Oda Kartları-Personel Kartları), Boyun Askı İpleri, Madalya, Rozet, Kupa, Plaket, Tekstil Ürünleri, Flama, Bayrak, Balon,

BİZE ULAŞIN

TASARIM-ÜRETİM-SATIŞ